Sunday, May 9, 2010

Spordilinn Keila

Nädalavahetus oli Keilas tõeliselt sportlik, eriti aktiivsed olid orienteerujad.
- Reede õhtul Jõepargis sprint (jutt allpool)
- Laupäeval rattaorienteerumise sprint (II LSF MTBO) PILDID

- Pühapäeval rattaorienteerumise Tallinna MV tavarada (link). Minu ratas sai kaks 2.kohta N50 klassis :)

Pildil Soome treener oma tipptegijaid ootamas, kellest üks oli lausa maailmakarika liider


- Samal ajal väikesed pätakad jalgpalli mängimas, vanemad energiliselt kaasa elamas.- Samal ajal Team Rattapood Cup II osavõistlus maastikuratta krossis Erki Pütsepaga eesotsas


Minul aga oli kodune elu, sest reede õhtul külmetasin end Keila Sprindil ja haigusevimm ronis läbi kurgu kehasse. Tänane Tartu Jooksumaraton jäi jooksmata :(
Nädala pärast on eestikate lühirada, vahepeal ei tohi ka haige olla.

7 comments:

Anonymous said...

No maailma karikas on tiba suurejooneline, tegelt ei peeta seda juba x aastast.
Ise osalesin pühapäevasel üritusel. Täitsa lahe, mõnus oli omasuguste jorrsidega tõmmata. Finisis valmistas härra Pais üllatuse, küsides, et kas kõige suuremal kriitikul on ka midagi ütelda????
Kas olen tõesti endast sellise kuvandi loonud?.
Aga jah, kui Pais soovib, siis start oli maailma kõige halvem. No kurat, kes sellise stardi teeb? See oli ütlemata haige start, valik selja taha?????
Start oleks pidanud olema kaardivahetuse sirgel, Suunaga esimese punkti suunal.
Kõik muu oli väga mõnus:)

Anonymous said...

Ott

Anonymous said...

Jah Ets, vahepeal ei tohi ka haige olla. Pead terve olema. 21 teate I vahetus tuleb kõva andmine. Siis on vaja tõesti mehiselt gaasi anda. Haigena pole sinust ju elulooma.
Ats Sõnajalg

Unknown said...

Tere,
Oti kriitika on jumala õige! Mart möönis seda ka ise, et tema rajameistrina ei osanud seda ette näha, et selline valik tehakse. Ja ma oskan siia niipalju lisada, et Mart ja me teisedki õpime oma vigadest. Neid tuli ette muudeski kohtades, mida ehk osalejad tähele ei pannudki.

Kritiseerimise kohta nii palju, et Ott, Su kriitika on enamasti edasiviiv, ma ei pruugi küll alati Suga nõus olla aga on vahva, et Sa söandada asjade kohta arvata. Arva edasi ;)

Marek said...

Mulle II LSF MTBO igatahes meeldis. Vähemalt keegi viitsib korraldada ratta-o võistlusi. Selles suhtes mul endal mingid mõtted käivad tulevikus üks ratta-o võistlus korraldada Kuusalus. Kaart on igatahes tegemisel. Ratta-o võistlustega vist võib ollagi nii, et rattaorienteerujad ise peaksid korda mööda korraldama neid, et saaks mingi hooaja karikavõistlused teha üle 6 etapiga.

Mart said...

Üritasin end tagasi hoida ja provokatsioonile mitte alluda ;).
Eneseõigustuseks ütlen, nagu kõik need võistlejad, kes tegid sooja vales kohas, "teised ka tegid", ehk siis viitan eelmise aasta EMV´le, kus sisuliselt kõik keerasid lühiraja K-punktist tagasi.
Aga, eks me kõik õpi.
Mart

Markus said...

"No maailma karikas on tiba suurejooneline, tegelt ei peeta seda juba x aastast"
-maailma karikas läks sellel aastal taas käima
http://orienteering.org/index.php/iof2006/Events/Mountain-Bike-Orienteering/World-Cup-in-Mountain-Bike-Orienteering