Friday, August 23, 2013

Septembrikuumus

Tõsi, septembrini on veel nädalake aega, kuid siis läheb hoogsalt lahti, iga jummala nädalavahetus tuleb panna. Vähemalt praegu tundub nii, st kui tervis vastu peab ja muid olulisi kohustusi ette ei tule.

Homme on plaanis minna Ülemiste järve jooksule. Peale teisipäevast kahte jooksu ja higisena jahtumist Männiku karjääris oli kolmapäeval kurk haige. Organism on siiani võidelnud haigusega ja vist kerge võidu saanud, ehkki kurk on veel kare ja bronhiidiköha alles algusjärgus. Kuid sisetunne ütleb, et homme saab joosta küll.

Viimane kord jooksin ümber järve aastaid tagasi. Arvasin, et pikkuseks oli 6km, mistõttu tegin korralikult sooja ja enne starti korduvaid kiireid lõike. Paningi alguses hooga minema - kilomeetri, kaks, viis... aga lõppu ei paistnud tulevat. Jalg oli juba kergelt pehme, kui küsisin konkurendilt, et kui pikk see jooks siis lõpuks on?
"14km", tuli vastuseks.

Homme olen vanem, homme olen targem.

Järgmisel nädalavahetusel ei saa rattaorienteerumise MMi Rakverre vaatama minna, see aeg on planeeritud maaelamise linnakolimiseks. Üks suvi saab sellega jälle otsa, algab september ja kool.7.-8.sept - EMV öine Kanepis ja sprint Otepääl. Medal on eesmärk. Maraton jääb jälle jooksmata.
14.sept   - EMV pikk rada Kitsemägedes Põlvamaal. Mõistusega joostes võiks ju hea tulemuse saada.
21.sept   - XT ÖÖ Rogain Kuusalus, 4 tundi. Kuna tegemist on sarivõistlusega, siis peaks ka viimasel etapil osalema. Kavalad korraldajad.
28.-29.sept - Suunto Games Koitjärvel.Uus kaart, lähedal ka, tuleb ikka minna.

Oktoober
5.okt - TAOK rogain Jänedal. Kuidas ikka ilma selleta, ehkki tahaks Tartus ka maratoni joosta.
12.-13.okt - kas tõesti vaba, ehkki Westi pikk rada on Võistes.
18.-20.okt - Saaremaa kolme päeva jooks. Tahaks eelmist aastat korrata, ehkki see oli päris valus tirimine.
26.okt - Libahundi jälg Viimsis?? KoKu jooks Põlvamaal ??
30.okt-1.nov - ESTGISi aastakonverents Rohkem ei jookse, rohkem ei joo. Vähem ka mitte.


2 comments:

Anonymous said...

26 okt Haanja Jala 100

Anonymous said...

Koku jooks ikke.