Sunday, February 21, 2010

Ansipist parem -TM protokoll

Tartu Maratoni on isegi telekast huvitav vaadata. Ja mitte ainult tippe vaid kõike muud ka. Viimast näidatakse-kommenteeritakse siiski liiga vähe.

Vaatasin lõpuprotokolli ja võtsin välja orienteerujad-rogainijad. Riiklikult saaks neid jagada kaheks - need, kes võitsid Ansipit ja need, kes talle kaotasid. Viimased ei tohiks järgneva aasta jooksul Eesti riiki kiruda.

Tabelist on hästi näha, kes on aastaga tublisti paremaks läinud. Kuid teatud vanuses on ka paigalseis kõva areng. Tiit Tali on kõva mees, esimene omas klassis (M50). Marje Viirmann N50 klassis 2., Ulvar Pavlov (M45) 3., kuid temale oli see pigem väike allakäik. Ikkagi kahekordne TM võitja.

8 comments:

Anonymous said...

Tubli töö ! Mina olin nõrk - üle 300 koha tagasiminek (nädalatagune tühjendus Transjural osutus liialt tühjendavaks - ei kosunudki), kuid mis küll Matiga juhtus ? RO

Gea said...

Ei maksa Eesti riigi ja Ansipi vahele võrdusmärki panna. Ets, kas kartsid Marje käest ära saada, et ise stardis ei olnud?

Anonymous said...

Randy sõitis vist kellegi teise nime all ja Timo Supi on hetkel Canadas.

eduardp said...

RO
Sul polnud ju paha tulemus. Tõsi küll, nüüd pead lõuad pidama ja edasi teenima.
Ehk Mati ise kommenteerib, aga ma arvan, et tema treeningutes on mingi jama. Mahtu on kõvasti, aga kiiruslikku vastupidavust napib.

Gea
Ilves ju stardis polnud.
Oi, kui mul oleksid klassikasuusad, no küll siis paneks ka... Kahjuks pole seda stiili viimased 25 aastat proovinud.
Kuid Marje on tõesti heas konditsioonis (nagu Zilmer ütleb).

marje said...

Randy oli Margus Marrandi! Mina võin rahul olla, kuigi aega kulus 20 min rohkem kui mullu (liidril 2min). Selle ajaga oleksin ca 750 kohal, see aga pole reaalne. Startisin omal kohal ja püsisin voolus kaasas, hea oli sõita hea suusaga. Ilm kah super, tänasega võrreldes veel eriti...

Anonymous said...

Imestasin jah, et Maku on irmsasti arenenud:)

RR

Timmo Tammemäe said...

Ja mina olen hoopistükis kahesilma vahele jäänud või ei kuulu loetletud kategooriasse :P.

eduardp said...

Muidugi kuulud ja kohe vägagi :)
Parandused on nüüd tabelisse sisse viidud. Kes on veel kaduma läinud, andku märku. Kohti üle 2000 ei viitsinud vaadata.