Friday, December 23, 2011

Vanu "Orienteerujaid" sirvides. Küsimus

Aeg-ajalt on väga kahju, kui fotoaparaati pole käepärast. Täna kell 18.50 Keila Tervisekeskusesse ujuma minnes ootas ees huvitav vaatepilt: mõnusalt pimendatud ujula, kus 8-rajalises basseinis tõid veealused valgustid kaunilt esile türkiissinise basseinivee. Vesi oli peegelsile, sest basseinis polnud mitte ühtegi inimest!!!

Viimasel ajal olen vaadanud vanu "Orienteeruja" ajalehti, ajakirjadeni pole veel jõudnud. Leidsin artikli, kust on ilmselt pärit jutt tipporienteerujast, kes tegi tuule alla palju kõvemale tippjooksjale.Siin on väljavõte ühest artiklist.

KÜSIMUS: mis aastal see kirjutis ilmus?

11 comments:

Anonymous said...

Pakun 2001

AL

Marek said...

Floppy-ketta järgi pakuks 1999.

Anonymous said...

1996

Alar

Heidi said...

1997

eduardp said...

Ootaks pakkumisi täna kella 24.00-ni.

Võiks ju veel küsida, et millal ilmus esimene "Orienteeruja", kuid selle vastuse leiab lihtsalt internetist.

Anonymous said...

Tundub, et 1998 on veel vaba:)
Gea

Anonymous said...

Koduleht tehti justkui aastal 1999, aga see artikkel võis ju olla ka sellest aasta siia-sinna. Kuna keegi pole pakkunud , siis 2000.
Vanad postiindeksid olid siis veel kasutusel ka.
TA

Anonymous said...

1995
AV

Anonymous said...

Mis siin ikka pakkuda, vaja vanu lehti lapata ... 6. Orienteeruja, 21. vebruar 1995.a.
RR

Anonymous said...

Vanadest lehtedest veel - mul on plehku pannud nr.24 (04.07.97) leheküljed 3-6 ... kui need kuskilt saaks, siis oleks algusest tänaseni kõik olemas:)
RR

eduardp said...

Nojah, kõigil kõiki "Orienteerujaid" kapis ei ole :)

Aga Alari poolt pakutud aasta 1996 oli õigele väga lähedal. Kuid punkti saab siiski AV vastusega "1995". Siis oli internet veel vähestel ja WWW oli väga uus asi.

RR, mul on Valju arhiiv ja seal on olemas kõik väljaanded. Sisestan praegu artikleid, kunagi oleks vaja kõik ajakirjad ära skaneerida. Seal on väga palju huvitavat ja õpetlikku materjali, võiks mõnest teha väljatrüki ja uue numbri pähe välja anda. Nagunii ei mäleta keegi vanu asju :)